Bestuursleden

Leden van het bestuur van Gezinsbond Lovendegem

Naam Functie E-mailadres Telefoon
Baertsoen An Wijkverantwoordelijke
Burggraeve Christiane Wijkverantwoordelijke burggraeve.chris@hotmail.com
Buysse Piet Wijkverantwoordelijke piet.buyse@telenet.be
De Kesel Pascale Voorzitter/Ledenadministratie pascale.dekesel@telenet.be 09 329 82 99
De Roo August Wijkverantwoordelijke august.deroo@belgacom.net
Degroote Ruth Opvoedingsondersteuning Ruth.Degroote@gmail.com
Dhooge Lucie Grootouders en senioren dhoogel@hotmail.com
Duplouy Kathleen Ondervoorzitster/Verkoop GSM oplaadkaarten, NMBS passen, Bioscoopcheques kathleen.duplouy@gmail.com
Goethals Martine Wijkverantwoordelijke martigoe@hotmail.com 09 226 34 73
Gyssels Hilde Wijkverantwoordelijke Hilde.Gyssels@scarlet.be
Heirlings Leen Wijkverantwoordelijke
Lauwers Hilde Wijkverantwoordelijke patrick-hilde@telenet.be
Martens Jo Wijkverantwoordelijke martens.jojo@telenet.be
Mussche Véronique Jonge gezinnen/onthaal veronique.mussche@telenet.be
Penny Hilde Wijkverantwoordelijke hilde.penny@telenet.be
Putman Jo Wijkverantwoordelijke j.putman@telenet.be
Raes Hendrik SCW administratie/gewestelijk afgevaardigde/webmaster raes.hendrik@gmail.com 09 372 60 46
Rosseel Koen Kortingskaarten koen.rosseel@telenet.be 093724336
Rotthier Viviane Wijkverantwoordelijke Gerrit.Ryckaert@skynet.be 09/372.92.32
Van De Velde Caroline Wijkverantwoordelijke
Van De Velde Marc Ere-bestuurslid marc.van.de.velde5@telenet.be
Van Der Meeren Mireille Penningmeester
Van Kerckvoorde Myriam Grootouders en senioren/Tweedehandsverkopen/Kinderactiviteiten arnymyr@gmail.com
Van Laere Karine Wijkverantwoordelijke karine.vanlaere@hotmail.com
Van Renterghem Geert Secretaris vanrenterghemgeert@gmail.com 09/372.49.64
Vandewalle Marleen Andere functie marleenvandewalle@telenet.be
Vanheule Arnold Ere-bestuurslid arnold.vanheule@skynet.be 09/372.83.96
Verbeken Dimitri Wijkverantwoordelijke dimitri.verbeken@gmail.com
Vercoutere Sofie Kinderoppasdienst sofievercoutere@gmail.com 0496/807 975
Verstuyft Anne-Marie Wijkverantwoordelijke mieverstuyft@hotmail.com

Pagina's