Algemene ledenvergadering dinsdag 27/11 om 20u

Gezinsbond Aalter-Centrum & Aalter-Brug behoort tot het gewest Zomergem, en is één van de 5 Gezinsbondafdelingen in de (huidige) gemeente Aalter.  Onze afdeling telt 850 ledengezinnen en organiseerde dit jaar meer dan 15 activiteiten, onder meer in samenwerking met Davidsfonds, KWB en Natuurpunt.  Ook onze sportactiviteiten blijven populair.

We zijn dus goed op dreef!  

Op dinsdag 27 november om 20u zijn alle leden van onze afdeling welkom op onze jaarlijkse ledenbijeenkomst.  Die vindt plaats in ontmoetingscentrum Kerkem, Rerum Novarumstraat 24.  Je kan er:
-kennismaken met de werking en de bestuursleden van je Gezinsbond
-genieten van een hapje en drankje
-meedoen aan een quiz over de Gezinsbond en onze afdeling, met enkele leuke prijzen
-deelnemen aan de open bestuursvergadering waar we het programma voor het voorjaar 2019 bespreken.

Heb je interesse om mee te werken aan onze Gezinsbond: kom dan zeker af. Nieuwe ideeën en vers bloed, zowel voor de activiteiten voor jongere gezinnen als voor de grootouders en seniorenleden, zijn altijd meer dan welkom.

Maar ook om gewoon een kijkje te nemen zien we je graag komen!

Aanmelden hoeft niet, maar is wel praktisch voor de organisatie.  Dat kan op patrick.bleyenberg@me.com. Hopelijk tot dan !