Medewerkers

van Gezinsbond Aalter-Centrum en Aalter-Brug

Naam Functie E-mailadres Telefoon
Bollens Johan wijkverantwoordelijke
Braeckevelt Sonja medewerker tweedehandsbeurs
De Baets Adelheid wijkverantwoordelijke adelheid.de.baets@hotmail.com 09 375 03 23
De Coninck Marianne wijkverantwoordelijke deconinckmarianne@yahoo.com 09 374 19 52
Debacker Andre medewerker activiteiten andredebacker3@telenet.be 09/374-36-60
Debeuf Karel afgevaardigde milieuraad karel.debeuf@telenet.be
Debraeve Lieve wijkverantwoordelijke lieve.debraeve@skynet.be 09 374 05 80
Deryckere Isabelle gezinssport - turnen/netbal 55+ isabelle_deryckere@hotmail.com 09 374 93 69
Finger Els wijkverantwoordelijke andredebacker@skynet.be 09 374 36 60
Hoebeke Ann wijkverantwoordelijke hoebeke.ann@telenet.be 09 375 18 83
Hooreweghe Mia wijkverantwoordelijke horem@hotmail.com 09 374 56 88
Leroy Jan wijkverantwoordelijke janleroy@telenet.be 09 374 57 66
Pereira Ricardo plaatsvervangend afgevaardigde sociale raad ricardo.pereira@skynet.be 09/258-88-51
Plasschaert Francine wijkverantwoordelijke plasschaert.francine@telenet.be 09/374-72-38
Spinel Lea gezinssport - volleybal / wijkverantwoordelijke johan.roeygens@scarlet.be 09/374-54-17
Spinel Roos afgevaardigde sociale raad en cultuurraad - wijkverantwoordelijke roos.spinel@telenet.be 09/374-52-92
Staelens Mia medewerker activiteiten mia.staelens@skynet.be 09 374 65 21
Tanghe Sabine wijkverantwoordelijke familyvanthuyne@telenet.be 09 374 29 86
Van De Walle Bieke gezinssport - volleybal biekevandewalle2@telenet.be 09 374 19 15
Van De Woestijne Paula wijkverantwoordelijke 09 371 73 10
Van Den Daele Bernard gezinssport - minivoetbal bernardvandendaele2@gmail.com 0478 75 71 43
Van Der Plaetsen Chris wijkverantwoordelijke chris.vdp@hotmail.com 09 374 37 52
Van Landeghem Johan wijkverantwoordelijke / medewerker activiteiten
Vanhulle Greta afgevaardigde cultuurraad - wijkverantwoordelijke greet.vanhulle@telenet.be 09 374 39 60
Vannneste Marc gezinssport - minivoetbal / wijkverantwoordelijke vanneste.marc@skynet.be 09 374 03 57
Vereecken Daniël wijkverantwoordelijke cavynt@gmail.com 09 375 08 89
Verheye Chris wijkverantwoordelijke chrisverheye@telenet.be 09/374-33-36
Vermeire Martine wijkverantwoordelijke martine.hooreweghe@telenet.be 09 374 17 33
Wittevrongel Christa wijkverantwoordelijke christa.wittevrongel@skynet.be 09 375 15 65