Bestuursleden

Leden van het bestuur van Gezinsbond Aalter-Centrum en Aalter-Brug

Naam Functie E-mailadres Telefoon
Bleyenberg Patrick voorzitter patrick.bleyenberg@telenet.be 09 374 39 60
Boute Greta ledenvoordelen afdeling - gewestelijk afgevaardigde ledenvoordelen greta.boute@skynet.be 09 374 05 99
Corteville Rosa GOSA (grootouders- en seniorenactiviteiten) rosa.corteville@skynet.be 09 374 20 44
Danneels Gerda ledenadministratie / onthaal leden j.schauvliege@telenet.be 09 374 08 62
Dhaene Carine jonge gezinnen dhaenecarine@hotmail.com 0497 81 65 57
Goethals Karen ondervoorzitter kgoethals@yahoo.com 09 258 88 51
Laemont Patricia kinderoppasdienst - coördinatie en vorming / ledenadministratie kod.aalter@hotmail.com 0499 75 64 12
Peeters Anneleen penningmeester peeters.anneleen@gmail.com 0486 34 06 67
Polfliet Martine kinderoppasdienst - onthaal oppassers / NMBS-kortingskaarten (vanaf maart '17) martine.polfliet@live.be 09 374 65 81
Schauwvliege Stefanie secretaris sport - coördinatie activiteiten stefanie_schauwvliege@telenet.be 09 227 79 59
Tanghe An jonge gezinnen fouquet.tanghe@telenet.be 0475 21 26 02
Van De Kerckhove Christa tweedehandsbeurs / wijkverantwoordelijke vandekerckhovechrista@gmail.com 09 374 05 10
Van Holderbeke Jolien Secretaris afdeling en kinderoppasdienst jolien_van_holderbeke@hotmail.com 09 329 38 51